יחסי ציבור

יחסי ציבור נועדו לקדם את הנושא,הצורך והעניין של הלקוח – חברות, עסקים, מוסד ציבורי, בעלי מקצועות חופשיים  או אישיות מפורסמת בתודעה הציבורית. ההבדל המשמעותי והעיקרי בין יחסי ציבור לבין פרסום הינה סוג הפעילות והעלות הכוללת שלה. בעוד שההשקעה בפרסום גבוהה, ותלויה במחירי שטח הפרסום (מודעה בעיתון או זמן השידור ברדיו או פרסומות בטלויזיה) ובהפקת הפרסום המיועד הכוללים עיצוב גרפי, צילומים,כתיבת חומר פרסומי, הפקת סרטון פרסום וכד') הרי שפעילות יחסי הציבור תלויה בכישוריו של איש יחסי הציבור ודובר החברה, בקשריו עם אמצעי התקשורת והמדיה וביכולתו ליצור את הפעילות המתאימה ביותר, האפקטיבית ביותר והאמינה יותר.

פעילות יחסי ציבור נמדדת ומשולמת על פי תשלום ריטיינר חודשי קבוע, המחיר נמוך מאוד בהשוואה לעלויות אמצעי הפרסום  והרבה יותר אפקטיבי ממושך ובונה תדמית אמינה בקרב קהל היעד.

מידת העדיפות של כל אחת מהפעולות תלויה בגורם המפרסם והחלטותיו האסטרטגיות – לעתים, הוא בוחר להעדיף אחת משתי הדרכים כדי לקדם את ענייניו, לעתים בוחר בשתיהן יחד, כאשר אחת משלימה את השנייה.

תהליך יחסי הציבור כולל: בנית אסטרטגיה בה נכללות מטרות, יעדים, קהלי יעד, בניית פרופיל תדמיתי אסטרטגי ושיווקי ומיצוב.

באמצעות מגוון רחב ויצירתי של אינפורמציה המעניינת את הציבור, בניית רעיונות להעברת מידע לעיתונות. קשרי עיתונות בכל אמצעי המדיה בארץ, יזום רעיונות לכתבות, הודעות לעיתונות, תגובות בזמן אמת ומתן מענה לכל צרכי התקשורת של הלקוח.

יחסי ציבור הינם מטריה רחבה ואפקטיבית העוטפת את הלקוח והאמינה ביותר ליצירת דעת קהל, להנעה לפעולה, ליצירת תדמית חיובית ולהעלאת המודעות.

יחסי ציבור אפקטיביים בונים דעת קהל ותקשורת המונים רחבה , מנותבים על פי קהלי יעד אטרקטיביים ומשיגים את התוצאה המושלמת לבניית המוניטין הרצוי.

 

התמחות ביחסי ציבור בתחומים מגוונים, פרסום מיתוג ושיווק עיסקי במדיה הדיגיטלית

ניהול ומיתוג דפי פייסבוק עיסקיים** כתיבת תכנים אפקטיביים המביאים תוצאות** התמחות בכתיבת תכנים לאתרי אינטנרט עיסקים עם ערך מוסף**ניהול קמפיינים בפייסבוק ממוקדי מטרה**

מיתוג פילוח וכתיבת תכנים איכותיים לאתרים עיסקיים בכל תחום**יצירת תכנים איכותיים, ממוקדי מטרה על פי צרכי הלקוח העברת המסר בצורה ברורה וייחודית לכל עסק לפי תחום התמחותו**התמחות במיתוג עסקים**בניית תוכנית אסטרטגית שיווקית על פי אופי העסק וקהלי היעד** ייעוץ עיסקי שיווקי** ניהול אתרי אינטרנט**ניתוח ממוקד של קהלי המטרה** פילוח ושיווק עסקים על פי קהלים ממוקדים**